February 14, 2019

Plastiko liejimas – pigu, kokybiška ir greita

 

Šiuolaikinis pasaulis, rodos, sukasi vis greičiau, todėl ir technologijos žengia į priekį žymiai spartesniais žingsniais. Niekam tikrai nėra paslaptis, kad lengviausias ir greičiausias būdas tobulinti įvairias detales – tai gaminti jas iš plastiko. Plastiko kaštai nėra dideli, o plastiko liejimas į formeles neužima daug laiko ir todėl gali būti naudojamas dideliems detalių kiekiams gaminti. Printplasta taip pat naudoja masinę detalių gaminimo technologiją. Daugeliu atvejų, priklausomai nuo kliento poreikių, gali naudoti aplinkai draugišką plastiko rūšį.

Platus plastiko pasirinkimas

Vienas didžiausių tokio tipo plastiko detalių gaminimo technologijos pliusų – platus plastiko rūšių pasirinkimas. Norint gaminti detales tvirtinimui, Pritplasta gali pasiūlyti tvirtesnį plastiką, ne tokių išraiškingų spalvų. Tokio tipo detalėms klientai daug mieliau renkasi juodą, baltą, pilką ar rudą plastiką, kuris puikiai įsilieja į bendrą gaminio vaizdą ir nenukreipia dėmesio nuo svarbiausių gaminio detalių.

Tačiau, norint gaminti itin išskirtinius gaminius, kurie atspindėtų unikalų klientų stilių, Printplasta pataria plastiko liejimui rinktis ryškiaspalvį: raudoną, žalią, mėlyną ar kitos, kliento norimos spalvos plastiką. Plastiko liejimas iš ryškių spalvų plastiko dažniausiai naudojama technologija, kai reikia gaminti dėmesį atkreipiančias detales namų apyvokos, puošybos ar kitiems elementams.

Didžiausias pliusas – gamybos greitis

Plastiko liejimas yra pats greičiausias plastiko detalių gaminimo būdas. Kadangi detalės čia gaminamos išliejant medžiagą į formas, tai gamyba vyksta itin greitai, o tai leidžia gaminti detales dideliais kiekiais. Masinė gamyba labai praverčia tiems Pintplasta klientams, kurie vertina kokybišką ir aplinkai saugų gaminį.

Taip pat reikėtų nepamiršti, kad plastiko liejimas yra ne tokia kruopšti technologija, kaip pavyzdžiui, 3D spausdinimas. Todėl čia gali dažniau pasitaikyti itin aukštų kokybės standartų neatitinkančių gaminių. Tačiau Printplasta naudojamos plastiko liejimo mašinos gamybos klaidų tikimybę geba sumažinti iki minimumo, o tai taip pat užtikrina greitą užsakymo atsiėmimą.

Svarbu paminėti, kad plastiko detalių liejimas, taip pat yra pats ekonomiškiausias, nes plastiko čia naudojama tik tiek, kiek jo reikia detalės gamybai. Susitaupo laikas, todėl tuo pačiu sutaupoma ir gamybai reikalinga energija. O kadangi visos gamybos funkcijos automatizuotos, tai taip pat padeda sumažinti gamybos kaštus.

 

{:lt}Komentarai{:}{:en}Comments